SEDLOŇOV

Projektová dokumentace Splašková kanalizace Sedloňov

Smlouvou o poskytnutí dotace č. DS2017/02320 ze dne 14.7.2017 a dodatkem č. 1 této smlouvy, udělil Královéhradecký kraj z programu „Rozvoj infrastruktury v oblasti zásobování pitnou vodou a odvádění splaškových vod“ dotaci obci Sedloňov na realizaci akce Projektová dokumentace Splašková kanalizace Sedloňov. Výše udělené dotace je 295.000 Kč.

Číst dál: Projektová dokumentace Splašková kanalizace Sedloňov

Program obnovy venkova

Dotace  z rozpočtu Královéhradeckého kraje z Krajského programu obnovy venkova

Dotační titul DT4 Smlouva č. 14POV04-0049/DO/NEINV

Obec podala i v roce 2014  žádost o poskytnutí finanční podpory z Programu obnovy venkova Královéhradeckého kraje - Dotační titul Dt4, Snížení zadluženosti obcí a DSO - dotace úroků z úvěru.

Číst dál: Program obnovy venkova

Turistická mozaika Orlických Hor - Vrchmezí

Přístřešek a památník na Vrchmezí

V pátek 21. září 2012 byl na Vrchmezí - třetím nejvyšším vrcholku Orlických - hor slavnostně otevřen dřevěný přístřešek – odpočinkové místo pro turisty, v němž jsou mapy s turistickými cyklo i běžeckými trasami. Zároveň byl na samém vrcholku Vrchmezí slavnostně odhalen památník připomínající, že toto místo kdysi navštívili tři významné osobnosti světové historie. Císař Josef II. (1779), americký velvyslanec v Prusku a pozdější šestý americký prezident John Quincy Adams (1800) a slavný polský hudební skladatel Fryderyk Chopin (1826).

Dřevěný přístřešek včetně mobiliáře byl realizován z projektu "Turistická mozaika Orlických hor", reg.č.CZ.3.22/3.3.02/11.02915.

Číst dál: Turistická mozaika Orlických Hor - Vrchmezí

Turistická mozaika Orlických Hor - Deštné

Přístřešek na Šerlichu

V pátek 20. července 2012 byl slavnostně otevřen dřevěný přístřešek u Masarykovy chaty na Šerlichu. Turisté si zde mohou, odpočinout, dočíst se něco z historie osady Šerlich, na mapách si najít svoji cyklo nebo běžeckou trasu a v neposlední řadě obohatit svoje vědomosti pomocí vyhlídkové mapy s popsanými vrcholy hor, které jsou z tohoto místa k vidění.

Dřevěný přístřešek včetně mobiliáře byl realizován z projektu „Turistická mozaika Orlických hor“,  reg. č. CZ.3.22/3.3.02/11.02912

Číst dál: Turistická mozaika Orlických Hor - Deštné

Odběr novinek OÚ

Počasí v Sedloňově

Vlhkost:
Vítr: -


/


/


/


/
KWeather is powered by Kaleidoscoop

Partneři