SEDLOŇOV

Karneval v Sedloňově

Dětský karneval

 

Poslední únorová neděle byla v Sedloňově věnována již tradičnímu dětskému karnevalu. Tělocvična v budově obecního úřadu byla k tomuto účelu vyzdobena, ceny do dětské tomboly byly nakoupeny a tak už jen zbývalo jediné. Aby se dostavili ti, pro které byla tahle akce připravena: Děti!

Nutno říci, že naši nejmenší nezklamali. Vzali sebou své rodiče, babičky a dědečky a společně zaplnili prostor tělocvičny. Přivítali je pořadatelé, členové obecního zastupitelstva a měli pro ně nejen občerstvení, ale také bohatou dětskou tombolu a celou šňůru her, soutěží a závodů. K tomu reprodukovaná hudba. A tak zhruba tři hodiny, po které karneval trval, utekly všem jako voda. Potom už vyzvednout výhry ( vyhrál každý, kdo si koupil losy) a pomalu se ubírat k domovu. Děti odcházely plné dojmů.

To všechno by se nemohlo konat, kdyby nebylo dostatek obětavých členek zastupitelstva, které všechno připravily. A také sponzorů, kteří na tento karneval přispěli, ať už financemi nebo dárky. Náš dík tedy patří Aleně Hejzlarové, místostarostce Janě Hejzlarové, Radce Kopejtkové, Lence Svatošové z penzionu Školka, divadelnímu spolku MAX Sedloňov, cukrářství pana Valdemara Holického, které věnovalo zákusky pro děti, firmě REALITA Ježek a samozřejmě obci Sedloňov a starostce Haně Ježkové. Ti všichni se na pěkném odpoledni pro naše děti podíleli. Tak zase za rok! (joj)

 

Odběr novinek OÚ

Počasí v Sedloňově

Vlhkost:
Vítr: -


/


/


/


/
KWeather is powered by Kaleidoscoop

Partneři